digital-magazin-slider

מעוניינים במידע נוסף? צרו איתנו קשר!
אנא הזן שם
אנא הזן מספר טלפון
אנא הזן כתובל מייל חוקית

מגזין עיצוב להמונים

גיליון מספר 6

האביב כבר כאן! אביב לרעיונות, אביב ליצירתיות... כיף, כיף, כיף של התחלות חדשות ושל ניחוח עיצובי מרענן מסביב.

לכבוד האביב, המגזין יעסוק הפעם ב-infographics ככלי חזק להעברת מסרים בצורה פשוטה וברורה ואפילו הכנו עבורכם סרטון עם דוגמאות להמחשה כדי שתוכלו לחוות את העוצמה בשימוש בכלי זה. מאמר נוסף יעסוק באנימציית טקסטים ומילים הידועה גם בשם Kinetic Typography.

נעדכן על אתר נוסף שהקמנו והעלינו לאוויר ונסיים בסרטון ירוק במיוחד עבורכם, תיהנו...

למגזין המלא >>

design-for-all-magazin06-titlle

גיליון מספר 5

מגיע לנו מזל טוב, עם יציאת הגיליון החמישי במספר למגזין הדיגיטאלי שלנו "עיצוב להמונים", חברת גמיגם בע"מ חוגגת חמש אביבים. אנחנו שמחים להיות כאן ולשתף מהידע שלנו שרכשנו עם השנים ומודים לכל השותפים לנו בעשייה וביצירה לאורך הדרך.

טוב, אז אחרי שנאמנו את נאום התודה וגרשו אותנו מהבמה נעסוק הפעם בסוגי סרטונים שמופצים ברשת והשימוש בהם בהפצה ובשיווק של מוצר. כמו כן נתעמק בתהליכי הפקת סרטון ואבני הדרך ליצירתו ונעדכן לגבי עליה לאוויר של אחד מאתרינו.

אז שיהיה לנו במזל טוב, אתם מוזמנים ליהנות ולברך, המשקה הראשון על...

למגזין המלא >>

design-for-all-magazin05-titlle

גיליון מספר 4

בחירות, בחירות, בחירות... פתאום כולם בוחרים. בטלוויזיה, ברדיו, באינטרנט, בסופר... בכל מקום אתה נדרש לבחור. כל מסע בחירות הוא הרי מסע פרסום, וכל מפלגה בוחרת לה יועצי תקשורת ומשרדי פרסום שיובילו את המפלגה שלהם ואת המצע שלהם בדרך היצירתית ביותר להגיע ללב הבוחר.

מסע פרסום הוא מסע בחירות, או ההיפך, ותמיד האפשרות לבחור תישאר בידינו, אבל לא באמת. משרדי הפרסום בוחרים בחוכמה את הסמלים שמלווים כל תקופה על מנת לקדם מוצר כזה או אחר, ומובילים אותנו לבחור בו על פני מוצר אחר, ועל כך במגזין החודש.

רבים פונים אליי בשאלה: "איך בונים תוכנית שיווקית?" לשם כך פניתי לחברת "שיווק פשוט" בהנהלת איתי לוי, אשר תסביר את כל התהליך השיווקי הנכון למוצר שלך בכתבת אורח. ולסיום במטבחון, כבר ביקרתם? אם לא, ניתן לכם הצצה קטנה למה שמעניין באמת בסרטון...

למגזין המלא >>

design-for-all-magazin04-titlle

גיליון מספר 3

אמנם העולם לא הגיע לקיצו וזה אומר שתוכלו ליהנות מעוד מגזין מעניין של "עיצוב להמונים" וכפי שבטח שמתם לב, סוף השנה הגיע וכמו כל שנה כולם נערכים לבואה של התחלה חדשה ופורייה וכך גם במשרדי פרסום מתכוננים לתקציבים חדשים ויעדים חדשים. אנשי הקריאייטיב, התקציבאים, מנהלי הלקוחות כולם כאחד מחכים לזה, ואיתם גם אנחנו כאן בגמיגם.

בהמשך למגזין הקודם שבו התעסקתי בבאנרים ארחיב הפעם על עמודי נחיתה, אשתף אתכם בעדות לקוח עבור מצגת אינטראקטיבית ואסיים בהתחלה חדשה...שתהיה לכם שנה מוצלחת יותר השנה...

למגזין המלא >>

design-for-all-magazin03-titlle

גיליון מספר 2

לכמה באנרים אתם נחשפים בשעה? ביום? בשבוע? בשנה?... התשובה היא מאות אלפים. כיום מאחר והמדיה הדיגיטאלית תופסת מקום משמעותי בעולם הפרסום, משרדי הפרסום מנצלים אותה ומשווקים את מוצרי לקוחותיהם באמצעות באנרים פרסומיים במדיות השונות און ליין ואוף ליין במטרה להניע את המשתמש לפעולת לחיצה והמרת הלחיצה להזדמנות מכירה.

על כך נרחיב במגזין וניתן לכם טעימה קטנה על באנרים, על ספור לקוח של חברת מובידאו ישראל בשת"פ עם חברתSAP , על הפקת סרטון הדרכה תדמיתית ובאיזור הפנאי אשתף אתכם בפרסומת אנימטיבית שמצאה חי בעיניי.

למגזין המלא >>

design-for-all-magazin02-titlle

גיליון מספר 1

אני שמח להשיק את הגיליון הראשון של המגזין לעיצוב דיגיטאלי לעסקים, מבית GummyGam Web Interactive & Design. המגזין יעסוק בנושאים שונים הקשורים לעיצוב למדיות הדיגיטאליות השונות, ויציג פרויקטים מעניינים, אפיקי שיווק חדשים וכלים חשובים העומדים לרשות המעצבים והמתכנתים בעבודתם.

בין אם מדובר בעיצוב אתרים, באנרים לפרסום מקוון, דפי נחיתה, סרטונים או כל מוצר אחר למדיה הדיגיטאלית, הטכנולוגיה המשתנה במהירות מציבה בפנינו אתגרים חדשים מדי יום ביומו, הן למעצבים ולמתכנתים, והן למנהלי השיווק הנעזרים בשירותיהם. מטרת המגזין היא לתת לך, המנהל, את המידע על מגוון האפשרויות הרחב הקיים היום בעולם העיצוב באינטרנט והדרכים המוצלחות ביותר להשתמש בהן.

למגזין המלא >>

design-for-all-magazin02-titlle